HomesFramesProjectÚvod
Komplexní řešení pro dřevostavby.
Projekce, příprava a výroba komponent.
Bydleni dnes

Nadstavby domů

Nadstavby bytových i nebytových cihlových a panelových domů formou dřevostavby jsou dobrá cesta, jak rychle a efektivně zvýšit užitnou plochu dané budovy. Dřevostavba přitíží základy budovy ze všech stavebních systémů nejméně. Navíc je nástavba realizována ve zlomku času stavby zděné, což se promítne jak v ekonomice výstavby, tak v komfortu stávajících obyvatel a uživatelů budovy.

Veškeré stěny, příčky, stropní i střešní panely jsou prefabrikovány ve výrobním závodě včetně výplní otvorů a dalších komponentů a na místo uloženy jeřábem. Hrubá nástavba domu je tak otázkou několika dní a dokončení na klíč během 4 týdnů (v závislosti na velikosti nadstavby).

Z bytového domu se Vám tak na rok díky nadstavbě nestane staveniště plné dělníků, stavebního odpadu, prachu, špíny a hluku. Všechny procesy spojené s nástavbou probíhají suchou cestou a není tak třeba čekat až něco vytvrdne. Navíc se dá bez problému stavět i v zimě.
Skladby obvodových konstrukcí nástaveb domů odpovídají nízkoenergetickému standardu a proto je snadné veškeré prostory provozovat velmi úsporně. Z investičního pohledu je to pro zájemce o nové prostory velmi zajímavá nabídka.

Chcete se o nadstavbách bytových, administrativních a jiných budov další informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Další možností je kompletní revitalizace budov, které umožňuje systém Clever Cover.

Naši partneři

Dřevostavby – online portál