HomesFramesProjectÚvod
Komplexní řešení pro dřevostavby.
Projekce, příprava a výroba komponent.
Bydleni dnes

VESPER FRAMES

Vesper Frames | Projekce, příprava a výroba komponent pro dřevostavby.

Komplexní řešení od Vesper Frames se postará o projekci a přípravu dokumentace, výrobu stavebních prvků a komponent Vašeho projektu, zatímco Vy se můžete plně věnovat klientům nebo své rodině.

Firma Vesper Frames stojí na pevných základech, které byly položeny v Rýmařově již roku 2000, tehdy jako Tesařství Šopík. Od té doby jsme rozšířili portfolio nabízených služeb od projekce dřevěných staveb a konstrukcí, přípravy a výroby komponent až po komplexní řešení Vaší dřevostavby.

Garantujeme Vám individuální projektování, přesnou výrobu, včasnou dodávku a cenovou stálost.

Plánujete novou střechu nebo chcete svépomocí postavit dům a otřebujete vyrobit jednotlivé stěnové, stropní a střešní elementy? Jste firma a Vaše kapacity nestačí na výrobu klientových požadavků?

Obraťte se na nás. Naši projektanti a architekti s bohatými zkušenostmi v oboru připraví model Vaší zakázky a odborně proškolený personál ji na profesionálních strojích zhotoví.

Není nic jednoduššího než začít stavět. O vše, co tomu předchází, se postaráme my.

Pracujeme s nejnovějšími dřevoobráběcími technologiemi ve výrobní hale, která se vybavením i rozlohou rovná sériové velkovýrobě. Naše výroba však není omezena modulovým nastavením, nařežeme Vám cokoliv do maximálního rozměru 300 × 625 mm a délky 16 m. Nabízíme Vám poctivě provedenou práci té nejvyšší kvality přesně podle Vašich individuálních požadavků.

Nejlepší referencí jsou spokojení klienti. Prohlédněte si již realizované projekty!

Naši partneři

Dřevostavby – online portál